Copyright © 2011 PRINTSKY
Strona główna
Strona główna Etykiety termoczułe Drukarki Zamówienia Kontakt

Drukarki Smart Label Printer

Drukarka Smart Label Printer firmy Seiko Instruments sprawdza się w wielu codziennych zadaniach. Kompaktowe drukarki ze zintegrowanym oprogramowaniem Smart Label drukują wysokiej jakości etykiety dostosowane do indywidualnych potrzeb, eliminując konieczność ręcznego lub maszynowego adresowania kopert oraz oszczędzając niedogodności, z jakimi związane jest stosowanie zwykłej drukarki do drukowania etykiet na koperty i segregatory, kodów kreskowych, identyfikatorów i innych materiałów.
250 zł
375 zł

SLP620

SLP650

netto
netto
Oprogramowanie Smart Label jest wyposażone w edytor graficzny, funkcje Smart Features umożliwiające przechwytywanie tekstu i adresów bezpośrednio z ekranu, wbudowaną bazę danych, sterownik drukarki dla systemu Windows oraz funkcję drukowania w tle. Wykorzystuje czcionki TrueType i umożliwia importowanie znaków logo, grafiki oraz plików tekstowych.
SLP to najlepszy sposób natychmiastowego drukowania pojedynczych etykiet bez konieczności skomplikowanej konfiguracji i marnowania etykiet, które ma miejsce w przypadku tworzenia etykiet za pomocą zwykłej drukarki. Technologia bezpośredniego druku termicznego nie wymaga stosowania tuszu, tonera ani taśmy drukującej. SLP zapewnia szybki wydruk w jakości laserowej na etykietach o różnych rozmiarach; możliwe jest też drukowanie tekstu, grafiki w jakości fotograficznej oraz kodów POSTNET i kodów paskowych.
SLP620 SLP650 SLP650SE
Szerokość etykiety 28 - 54 mm
Rozdzielczość 300 DPI
Interfejs USB USB USB, RS232
Szybkość druku 70mm/s 100mm/s 100mm/s
Napięcie 6V 12V 12V
Wymiary 11,4 x 17,2 x 14,8 cm
Waga 490g
Strona główna Etykiety termoczułe Drukarki Zamówienia Kontakt
english
Zapraszamy do sklepu
450 zł
netto

SLP650SE